Jesteśmy już 7 lat!

Nasza firma powstała w 2013 roku w powiązaniu kilku bardzo aktywnie działających podmiotów gospodarczych, które działają na Polskim rynku od ponad 12 lat.

Napisz do nas

Nasza firma

Nasza firma powstała w 2013 roku w powiązaniu kilku bardzo aktywnie działających podmiotów gospodarczych, które działają na Polskim rynku od ponad 12 lat.

Spółka głównie zajmuje się działalnością Call / Contact Center, projektami d2d, dostarczaniem wyselekcjonowanych baz danych oraz realizacją gotowych „produktów" jakimi są min.: schematy funkcjonowania struktur sprzedażowych, działania rekrutacyjne, analizy potrzeb w danym obszarze powiązanym z celami sprzedażowymi, obsługi oraz serwisie posprzedażowym.

Doświadczenie Kadry Zarządzającej podparte jest wieloletnim stażem oraz indywidualnymi osiągnięciami dla firm min.: Grupa TP / Orange, Koncerny Energetyczne, Paliwowe, Instytucje Publiczne, Firmy z Grup Ubezpieczeniowych, Banki, Wydawnictwa , Platformy Telewizyjne oraz wiele innych.

Misja firmy

Misją LifeCall jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości usług, które wzajemnie doprowadzają do osiągania sukcesów biznesowych . Nasz zespół wykorzystuje wiedzę i technologię, która pozwala tworzyć i realizować skuteczne kampanie. Prowadząc liczne projekty, szkolenia i kursy, podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, aby produkty oraz usługi, które oferujemy, były doskonalsze.

Oferując Państwu nasze usługi, mamy na uwadze wysoką jakość oraz skuteczność, zachowując tym samym elastyczność kosztową, ale także:
  • szybką i sprawną merytoryczną obsługę,
  • wyspecjalizowaną sprzedaż,
  • obsługę posprzedażową,
  • oraz szereg dodatkowych czynności, które znajdują się w naszej ofercie.
Pragniemy być uważani za firmę nowoczesną i skuteczną, firmę spełniającą oczekiwania klientów oraz dającą swoim pracownikom możliwość rozwoju i budowy swojej kariery. Wierzymy, że pomagając Państwu w codziennym życiu, korzystając przy tym z w pełni profesjonalnego zespołu, tworzymy wspólnie silną markę.

Zainteresowany ofertą?

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.